عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
برگزاری نمایشگاه  سلیمانیه (DBX2020) به تعویق افتاد

برگزاری نمایشگاه سلیمانیه (DBX2020) به تعویق افتاد

با توجه به تعویق زمان برگزاری نمایشگاه سلیمانیه (DBX2020) مجریان این نمایشگاه تاریخ احتمالی برگزاری این رویداد را اعلام کردند.

به گزارش تجارت بان، علی بشیر یکی از مدیران برگزاری نمایشگاه سلیمانیه (DBX2020) از به تأخیر افتادن زمان این نمایشگاه خبر داد و اظهار کرد: برای حفظ جان شهروندان و در راستای منافع همگانی، شرکت «عراق تقدم» که سازمان دهنده سمینارها و مجری دوره چهارم نمایشگاه بین المللی سلیمانیه DBX2020 است، تصمیم گرفت تا زمان برگزاری این نمایشگاه را به تاریخ دیگری موکول کند.

پیش از این قرار بود تا این رویداد از اول تا 6 ماه فوریه 2020 (11 تا 16 اسفند 1398) در محل نمایشگاه های بین المللی سلیمانیه برگزار شود.

به گفته وی مبنای این تصمیم راهنمایی های وزارت بهداشت اقلیم کردستان بوده است که بر اساس آن حضور در مکان های شلوغ را جایز نمی داند..

بشیر احتمال داد این نمایشگاه در ماه ژوئن سال 2020 ( تیر ماه1399) و پس از عبور از وضعت کنونی برگزار شود

بر اساس این گزارش، قرار بود در این نمایشگاه بیش از 150 شرکت داخلی وخارجی از کشورهای لبنان، ایران، ترکیه، هلند و نمایندگی های کشورهای آلمان، فرانسه و کانادا حضور داشته باشند.

دوره قبل این نمایشگاه که در سال 2019 برگزار شد، 49 هزار بازدیدکننده داشت. همچنین 195 شرکت از 15 کشور به عنوان غرفه گذار حضور داشتتند.

همچنین روز سه شنبه 6 اسفند 1398نمایشگاه ساختمان اربیل  برپا شد، اما شیوغ ویروس کرونا مانع حضور 10 غرفه گذار ایرانی در این نمایشگاه شد.

کانال تلگرام تجارت بان

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.