عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
تداوم نقل و انتقالات بازرگانی در مرز باشماق / بسته ماندن مرز بر روی مسافران

تداوم نقل و انتقالات بازرگانی در مرز باشماق / بسته ماندن مرز بر روی مسافران

بر اساس تصمیمات جدید ستاد عالی مقابله با گسترش ویروس کرونا در استان سلیمانیه، تعطیلی گذرگا‌ه‌های مرزی و راه‌های بین استانی مرتبط با آن استان ادامه خواهد داشت و تنها به نقل و انتقالات بازرگانی با رعایت مقررات از پیش تعیین شده، اجازه داده می‌شود.

به گزارش تجارت بان، یکشنبه ٢٨ اردیبهشت، در جلسه‌ی ستاد عالی مقابله با گسترش ویروس کرونا، به ریاست هوال ابوبکر، استاندار سلیمانیه، تصمیمات جدیدی اتخاذ شد که اهم آنها عبارتند از:

کلیه‌ی گذرگاه‌های مرزی به روی مسافران بسته خواهند ماند و تنها به صاحبان گذرنامه‌‌‌ی عراقی، با پایبندی به مقررات وزارت امور داخله و وزارت بهداشت، از طریق گذرگاه مرزی باشماخ، اجازه ورود به اقلیم کردستان داده می‌شود.
نقل و انتقالات بازرگانی، با رعایت مقررات از پیش تعیین شده همچنان ادامه خواهند داشت.
راه‌های بین استانی در داخل اقلیم کردستان و با دیگر استان‌های عراق نیز کماکان مسدود خواهند بود و در چهارچوب مقررات وزارت امور داخله، به نقل و انتقالات بارزگانی اجازه داده می‌شود.
افرادی که اجازه‌ی ورود پیدا خواهند کرد، طبق مقررات قرنطینه خواهند شد.
فرودگاه‌ها همچنان بسته خواهند ماند و هر گونه پرواز ویژ‌ه و دیپلماسی، با مجوز رەسمی هواپیمایی عراق و وزارت امور داخله‌ی اقلیم کردستان مقدور خواهد بود.
نقاط مرزی تحت کنترل و مراقبت بیشتر قرار خواهند گرفت و با هر گونه ورود غیرقانونی برخورد خواهد شد.

کردستان 24

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.