عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
بخشنامه جدید وزارت داخلی اقلیم کردستان درباره ممنوعیت تردد و فعالیت گذرگاه های مرزی + سند

بخشنامه جدید وزارت داخلی اقلیم کردستان درباره ممنوعیت تردد و فعالیت گذرگاه های مرزی + سند

وزارت داخلی با صدور بخشنامه ای، از ممنوعیت کامل رفت و آمد در اقلیم کردستان به مدت 72 ساعت خبر داد. بندهای هفتم و هشتم این بخشنامه به فعالیت های تجاری در مرزها و سفر به اقلیم کردستان در روزهای عید فطر اختصاص دارد.

به گزارش گروه ترجمه تجارت بان، در این بخشنامه است: ممنوعیت تردد میان استان ها تا اولین روز عید فطر تمدید می شود و متخلفان از این قانون با مجازات روبرو می شوند.

همچنین در روزهای عید، همه فروشگاه ها، نانوایی ها و دیگر مکان هایی که اجازه فعالیت ارائه خدمات به شهروندان را داشتند، تعطیل می شوند.

ممنوعیت تردد میان اقلیم کردستان و دیگر استان های عراق تا روز اول ژوئن (13 خرداد 1399) تمدید می شود. همزمان سیستم الکترونیکی صدور مجوز تردد از روز 22 تا 27 می 2020 (2 تا 7 خرداد 1399) متوقف می شود.

در بند هفتم این اطلاعیه آمده است: تردد مسافر از گذرگاه های مرزی پرویزخان، باشماق، حاج عمران، ابراهیم خلیل، سرزیری، سیرانبند، کیلی، شیخ صله، شوشمی، تمرچین و پشته و همچنین دو فرودگاه بین المللی اربیل و سلیمانیه تا اول ژوئن (12 خرداد) ممنوع خواهد بود.

در بند هشتم تصریح شده است: تبادلات تجاری در گذرگاه های مرزی و میان استان ها و مناطق، بر اساس دستورالعمل های بهداشتی ادامه خواهد داشت.

کانال تلگرام تجارت بان

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.