عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
فهرست بانک هایی ارائه دهنده تسهیلات به صادرکنندگان

فهرست بانک هایی ارائه دهنده تسهیلات به صادرکنندگان

سامانه پردازش یکپارچه درخواست‌های اعتبارات ریالی صندوق توسعه ملی موسوم به «سپیدار» ایجاد و راه‌اندازی شده است و صادرکنندگان متقاضی دریافت اعتبارات از محل منابع صندوق توسعه ملی، می‌توانند با مراجعه به وب سایت سازمان توسعه تجارت ایران، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

«سپیدار» یکی از خدمات میز خدمت سازمان توسعه تجارت ایران است.

جزئیات شیوه درخواست اعتبارات ریالی صندوق توسعه ملی برای حمایت از صادرات

به گزارش تجارت بان، این سامانه از روز دوشنبه، مورخ ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۹، قابل بهره برداری بوده و صادرکنندگان می‌بایست صرفا از طریق پورتابل سازمان توسعه تجارت ایران Tpo.ir و یا میز خدمت به آدرس e.tpo.ir برای دریافت تسهیلات ریالی اقدام به ثبت نام نمایند.

 

نرخ ترجیحی سود این تسهیلات ۱۴.۵٪ در نظر گرفته شده است.

صادرکنندگان می‌توانند یکی از بانک‌های ذیل را جهت دریافت تسهیلات ریالی خود انتخاب نمایند:
بانک صادرات
بانک کشاورزی
بانک توسعه صادرات
بانک توسعه تعاون
بانک پارسیان
بانک مشترک ایران و ونزوئلا

سقف دریافت این تسهیلات پس از ثبت‌نام متقاضیان صادرکننده اعم از شرکت‌های کوچک و متوسط پس از احراز اهلیت صادراتی آنها توسط سازمان توسعه تجارت ایران با نظر سازمان‌های صنعت معدن و تجارت استان‌ها تعیین خواهد شد.

 

به جهت تسریع و سهولت، سازمان‌های صنعت معدن و تجارت استان‌ها می‌توانند راسا نسبت به ثبت‌نام صادرکنندگان استانی مورد تایید خود که متقاضی دریافت این تسهیلات هستند اقدام نموده و سپس نتیجه اقدامات انجام یافته را به سازمان توسعه تجارت ایران منعکس نمایند.

خبر گمرکی

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.