عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
افزایش تعرفه و ممنوعیت واردات برخی محصولات کشاورزی توسط اقلیم کردستان

افزایش تعرفه و ممنوعیت واردات برخی محصولات کشاورزی توسط اقلیم کردستان

به گفته سخنگوی وزارت کشاورزی دولت اقلیم کردستان، برای حمایت از کشاورزان و محصولات داخلی، تعرفه های بیشتر بر روی واردات برخی محصولات کشاورزی اعمال می شود. همچنین واردات تعداد دیگری از محصولات برای همیشه ممنوع خواهد بود.

به گزارش گروه ترجمه تجارت بان، حسین محمدکریم سخنگوی وزارت کشاورزی افلیم کردستان اظهار کرد: برای هر کیلو گوجه فرنگی 600 دینار تا تاریخ 2020.10.10 (19 مهر 1399) اعمال می شود. همچنین از مورخ 15 ژوئن 2020 (26 خرداد 99) برای هر کیلو بامیه، باقالی، لوبیا و فلفل از همه نوع، 300 تا 400 دینار تعرفه دریافت می شود و قرار است افزایش این تعرفه ها تا ابتدای ماه نوامبر ادامه یابد.

همچنین بر اساس بخشنامه وزارت کشاورزی، واردات چند محصول کشاورزی به اقلیم کردستان برای همیشه ممنوع خواهد بود از جمله مرغ، کلم، پیازچه، بیشتر انواع سبزیجات، کاهو، قارچ و تخمه آفتاب گردان. بنا به اعلام وزارت کشاورزی تولید محصولات نامبرده در داخل، نیاز بازار را تامین خواهد کرد. / روداو
پایان پیام

  کانال تلگرام تجارت بان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.