عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
کدام سهم ها امروز بیشترین رشد و کمترین رشد را در بورس ثبت کردند

کدام سهم ها امروز بیشترین رشد و کمترین رشد را در بورس ثبت کردند

روند رشد شاخص بورس، امروز دوشنبه 26 خرداد ادامه یافت و به قله یک میلیون و 200 هزار واحد رسید.

به گزارش  تجارت بان، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه رشد 14هزار و 699واحدی در ارتفاع یک میلیون و 200هزار و 120واحد به کار خود پایان داد و بیش از 8میلیارد و 227میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 13هزار و 245میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 554هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران سیمان صوفیان، سیمان بهبهان و موتورسازان تراکتورسازی ایران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های کشت و صنعت پیاذر، سرمایه‌گذاری پردیس و صنایع آذرآب بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله 2میلیارد و 568میلیون ورقه به‌ارزش 5413میلیارد تومان در 727هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 214واحد رشد کرد و در ارتفاع 13هزار و 496واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های داورسازی تولید دارو، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گروه صنایع کاغذ پارس بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های پتروشیمی غدیر، سیمان لار سبزوار و سرمایه‌گذاری مسکن پردیس بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

تسنیم

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.