عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
دومین میز کالا-کشوری عراق
به همت سازمان توسعه تجارت ایران برگزار خواهد شد:

دومین میز کالا-کشوری عراق

مدیر کل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری قریب‌الوقوع دومین میز کالا-کشوری عراق با رویکرد بررسی زمینه‌ها و راهکارهای صادرات پوشاک، کیف و کفش و با هدف تلاش برای افزایش صادرات به عراق برای شرکت‌های ایرانی خبر داد.

به گزارش تجارت بان، فرزاد پیلتن، با اعلام این خبر افزود: پس از آغاز به کار مجدد فعالیت میزهای کالا- کشوری متعاقب شیوع ویروس کرونا؛ دومین میز کالا-کشوری عراق با رویکردی متفاوت و با حضور نمایندگان ستاد توسعه روابط اقتصادی با عراق ریاست جمهوری، وزارت امور خارجه و دیگر نهادهای دولتی ذی‌ربط و بخش خصوصی شامل تشکل‌های مرتبط مانند اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق، انجمن‌ها و تشکل‌های صادراتی ذی‌ربط پوشاک، کیف و کفش و همچنین نمایندگان استان‌ها و شرکت‌های صادرکنندۀ این محصولات برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این جلسه قرار است علاوه بر بررسی بازار هر یک کالاهای مذکور در عراق، زمینه‌ها، فرصت‌ها و راهکارهای صادرات، آخرین وضعیت شرایط سیاسی، امنیتی و اقتصادی عراق و همچنین قوانین و مقررات، موانع و مشکلات و راهکارهای توسعه صادرات کالاهای فوق به عراق مورد بررسی و مشورت قرار گیرد.

گفتنی است، عراق سالانه حدود ۲ میلیارد دلار واردات پوشاک، کیف و کفش و دیگر محصولات مرتبط از جهان دارد.

 سازمان توسعه تجارت ایران

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.