عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
پیش‌بینی افزایش فعالیت های بازرگانی در اقلیم کردستان

پیش‌بینی افزایش فعالیت های بازرگانی در اقلیم کردستان

سخنگوی اتحادیه اتاق های بازرگانی و صنایع اقلیم کردستان می گوید که انتظار می رود از ابتدای ماه آینده میلادی (سپتامبر)، فعالیت های تجاری افزایش یابد.


به گزارش گروه ترجمه تجارت بان، کاروان سورچی در این باره اظهار داشت: تا این لحظه فعالیت های بازرگانی در گذرگاه های مرزی اقلیم کردستان تداوم داشته و انواع کالا و ملزومات مورد نیاز زندگی روزانه مردم وارد اقلیم کردستان می شود.


به گفته این مقام مسئول با بازگشایی برخی خطوط هوایی کشورهای مختلف از اوایل ماه سپتامبر (10 شهریور)، تحرکات بازرگانی و سفرهای هوایی افزایش می یابد و شهروندانی که دارای ویزا هستند می توانند سفرهای تجاری خود را انجام دهند و این موضوع بار دیگر موجب افزایش واردات و صادرات می شود.


سخنگوی اتحادیه اتاق های بازرگانی و صنایع اقلیم کردستان تصریح کرد: در حال حاضر تبادلات تجاری نسبت به چهار ماه گذشته بسیار بهتر شده است؛ این در حالی است که زندگی روال خود را داشته و تقاضا برای کالا وجود دارد. همچنین فعالیت های تجاری نیز ادامه داشته و در حال افزایش است./باسنیوز
پایان خبر

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.