عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
سهم هایی که روی بورس ماندند و سهم هایی که فرو ریختند

سهم هایی که روی بورس ماندند و سهم هایی که فرو ریختند

بورس همچنان روند اصلاحی خود را ادامه می دهد، قرمز پوشی این روزهای بورس برای بسیاری از تازه واردان ناگوار است. اما امروز دوشنبه 17 شهریور، کدام سهم ها رشد زیادی داشتند؟

به گزارش تجارت بان ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 40هزار و 570واحدی، در ارتفاع یک ‌میلیون و 607هزار و 212واحدی به کار خود پایان داد و بیش از 5میلیارد و 322میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4هزار و 616میلیارد تومان در بیش از 641هزار و 250نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.


بر این اساس سهامداران شرکت‌های ایران تایر، قند نیشابور و بهساز کاشانه تهران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های آسان پرداخت پرشین، سرمایه‌گذاری صدر تامین و زر ماکارون بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.


این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 610میلیون ورقه به‌ارزش یک هزار و 753میلیارد تومان در 589هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 365واحد افت کرد و در ارتفاع 16هزار و 973واحد قرار گرفت.


در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کشاورزی و دامپروری ملارد شیر، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و توسعه مسیر برق گیلان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع ماشین‌های اداری ایران، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه و تولید برق ماهتاب کهنوج بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

منبع: تسنیم 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.