عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
پیش‌بینی ۹ کارشناس از وضعیت بورس در سه‌شنبه ۱۸ شهریور

پیش‌بینی ۹ کارشناس از وضعیت بورس در سه‌شنبه ۱۸ شهریور

۹ کارشناس برای بازار امروز سه‌شنبه ۱۸ شهریور پیش‌بینی خود را ارائه کرده‌اند، طبق این پیش‌بینی بیش از هفتاد درصد احتمال داده‌اند بورس امروز منفی شود.

به گزارش تجارت بان، در پیش‌بینی روزانه از بازار سهام هر روز یک جز غایب می‌شود و امروز سه‌شنبه ۱۸ شهریور نوبت به گزینه حرکت متعادل رسید.

 

نقطه پایان نزول بورس کجاست؟ | چشم‌انداز آینده بازار سهام
تقریبا در نظرخواهی دنیای اقتصاد از کارشناسان، هیچ کس به این گزینه رای نداده است، بلکه عمدتا رای به منفی شدن بورس داده‌اند و اقلیتی احتمال داده‌اند بازار مثبت شود.

 

طرفداران گزینه مثبت بر اتفاقات مثبت در بازار دیروز تاکید دارند، بستن نمادها و گشایش آنها بدون محدودیت دلیل این پیش‌بینی بود. اگر خبر آخر وقت ناظر مبنی بر تعویق این تصمیم را در کنار این پیش‌بینی‌ها بگذاریم باید گفت پایه استدالال مثبت‌بین‌ها تقریبا از بین رفته است. در مقابل کسانی که رویکرد منفی دارند کماکان با استناد به فشار فروش اعتقاد دارند بازار نزولی است. کارشناسان می‌گویند بورس امروز اگر کف یک میلیون و ۶۰۰ هزار را تند و تیز بشکند نزول آن به کانال‌های دیگر نیز در روزهای پیش رو محتمل است. اما در صورت حمایت و شکست نرم این کانال شاخص می‌تواند در محدوده جدید مدتی در جا بزند.

منبع: اقتصادنیوز

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.