عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
بازاریابی در کردستان عراق
کارخانه قند
مهلت یک ماهه اداره اقامت اربیل به افراد خارجی

مهلت یک ماهه اداره اقامت اربیل به افراد خارجی

مدیریت اداره اقامت اربیل درباره افراد خارجی ساکن استان اربیل، اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش گروه ترجمه تجارت بان، این اداره از افراد خارجی فاقد کارت اقامت درخواست کرد تا ظرف یک ماه نسبت به اخذ کارت اقامت و یا تمدید آن اقدام کنند.


بر اساس این اطلاعیه هر شخصی که در مدت تعیین شده نسبت به دریافت و یا تمدید کارت اقامت خود اقدام نکند، بر اساس قانون با او برخورد می شود.


در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع همه شرکت ها و کارفرمایان استان اربیل می رساند، هر شخص خارجی که نزد کارفرمایان استان اربیل مشغول به فعالیت بوده و از مهلت اقامت او بیش از دو سال سپری شده و یا هنوز نسبت به دریافت کارت اقامت خود اقدام نکرده است و یا با ویزا وارد اقلیم کردستان شده و تا کنون بدون کارت اقامت است، باید ظرف مدت یک ماه پس از انتشار این اطلاعیه، به اداره اقامت اربیل مراجعه کرده و نسبت به دریافت و یا تمدید کارت خود اقدام کند.


همچنین در این اطلاعیه آمده است، چنانچه اشخاص مزبور نسبت به این کار اقدام نکنند، برابر قانون با شرکت ها و کارفرمایان برخورد می شود./روداو
پایان خبر

  کانال تلگرام تجارت بان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.