عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
بازاریابی در کردستان عراق
کارخانه قند
تاکید بر  همکاری‌های دوجانبه اقتصادی و گمرکی و پیگری مطالبات شرکت های ایرانی
در دیدار دو جانبه میان سرکنسول ایران در اربیل و وزیر دارایی اقلیم کردستان

تاکید بر همکاری‌های دوجانبه اقتصادی و گمرکی و پیگری مطالبات شرکت های ایرانی

پیگیری مطالبات معوق شرکت های فنی و مهندسی ایرانی فعال در پروژه های عمرانی اقلیم کردستان عراق از جمله موارد مورد بحث در این نشست بود.


به گزارش تجارت بان به نقل از کانال رایزن اقتصادی ایران در اربیل، نصرالله رشنودی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران دراربیل و آوات جناب نوری صالح  وزیر اقتصاد و دارایی اقلیم کردستان عراق، 23 مهر ماه سال جاری جلسه مشترک برگزار کردند.

 

بر اساس این گزارش، در این جلسه که دو نفر از کارشناسان کنسولگری و سامال عبدالرحمن مدیر گمرک اقلیم نیز حضور داشتند، بر گسترش همکاری‌های دوجانبه اقتصادی و گمرکی و سرمایه گذاری مشترک  تاکید شد .

 

همچنین در خصوص اهمیت  مبادله ی هیات فنی و آموزشی با هدف  آشنایی با نظام استاندارد و کنترل کیفیت کالا در اقلیم و جمهوری اسلامی ایران وهماهنگی بهتر گفتگو نموده و اشتراک نظر حاصل شد.


پیگیری مطالبات معوق شرکت های فنی و مهندسی ایرانی فعال در پروژه های عمرانی اقلیم کردستان عراق از دیگر محورهای این ملاقات بود./ پایان خبر

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.