عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
بازاریابی در کردستان عراق
کارخانه قند
ساخت بزرگترین شهرک صنعتی عراق در اربیل

ساخت بزرگترین شهرک صنعتی عراق در اربیل

مدیر کل سازمان سرمایه گذاری اربیل اعلام کرد که به زودی ساخت بزرگترین شهرک صنعتی کل عراق در اربیل آغاز می شود.

به گزارش گروه ترجمه تجارت بان، سامان عرب مدیر کل سازمان سرمایه گذاری اربیل در این باره توضیح داد: قرار است تا در ماه جاری کار ساخت این منطقه بزرگ صنعتی در اربیل آغاز شود که در اصل بزرگترین منطقه صنعتی در کل عراق است.


وی گفت: این شهرک صنعتی در مساحت 4 هزار و 500 هکتار اجرایی می شود و در مسیر اصلی اربیل-گویر که یک منطقه وسیع و استراتژیک بوده، قرار دارد.


این مقام مسئول اظهار کرد: سنگ بنای این پروژه صنعتی در اربیل در سال 2012 گذاشته شد که به دلیل بحران دارایی امکان تکمیل آن میسر نبوده است. در کابینه نهم قرار بر اجرای این پروژه گذاشته شد و به همین منظور تمام ارگان های ذیربط همکاری لازم را خواهند کرد تا مواردی مانند آب و فاضلاب، برق، جاده و موارد دیگر را برای آن مهیا کنند.


مدیر کل سازمان سرمایه گذاری اربیل تصریح کرد: منطقه صنعتی اربیل که به تیمار مشهور شده است در برگیرنده چند شرکت و کارگاه بزرگ در بخش های کشاورزی، صنعتی و صنایع بزرگ است. این پروژه موجب شکوفایی اقتصادی و منبع درآمد برای زندگی هزاران خانواده در اربیل و اطراف آن می شود./باسنیوز
پایان خبر

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.