عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
بازاریابی در کردستان عراق
کارخانه قند
واکنش گمرکات کردستان درباره ازدحام تانکرهای سوخت در مرز باشماق/پیگیری برای حمل سوخت به صورت یکسره

واکنش گمرکات کردستان درباره ازدحام تانکرهای سوخت در مرز باشماق/پیگیری برای حمل سوخت به صورت یکسره

شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر ازدحام تانکر‌های سوخت منتشر شده، صحت ندارد و تردد در مرز باشماق بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

به گزارش تجارت بان ، بختیار رحمانی پور در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان اظهار داشت: هدف ایران و طرف عراقی این است که کالای سوختی به صورت حمل یکسره انجام شود.

 

مخاطراتی را به همراه دارد افزود: خود طرف عراقی هم مشتاق است که حمل سوخت به صورت حمل یکسره بر اساس بارنامه تا مقصد انجام شود.

 

رحمانی‌پور با بیان اینکه حدود ۲ هفته قبل هزار و ۸۰۰ تانکر حامل سوخت پشت مرز باشماق منتظر عبور از مرز بودند افزود: در حال حاضر هیچ تانکر سوختی پشت مرز درنوبت نیست.

 

وی تاکید کرد: حمل سوخت تانکر‌های پشت مرز باشماق،۲ هفته قبل به صورت ۵۰ - ۵۰ انجام و ۵۰ درصد توسط راننده ایرانی و ۵۰ درصد آن توسط رانندگان عراقی حمل شد.

 

مدیرکل گمرکات کردستان تاکید کرد: در حال حاضر هم طرف عراقی و هم طرف ایرانی پیگیر این هستند تا حمل سوخت به صورت یکسره انجام گیرد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.