عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
اسباب بازی
دلنیا تجارت زاگرس
بازاریابی در کردستان عراق
آغاز پروازهای سلیمانیه و تهران / فرودگاه سلیمانیه: اطلاعی نداریم!

آغاز پروازهای سلیمانیه و تهران / فرودگاه سلیمانیه: اطلاعی نداریم!

شرکت هواپیمایی قشم ایر از آغاز پرواز میان تهران و سلیمانیه خبر داد.

به گزارش تجارت بان، شرکت قشم ایر در جدول پروازهای خود، پرواز میان تهران-سلیمانیه-تهران، را قرار داده و این در حالی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا سفر به عراق و اقلیم کردستان متوقف شده است.


بر اساس جدول زمانبندی شرکت قشم ایر اولین پرواز میان سلیمانیه و تهران از 2 می 2021 (12 اردیبهشت 1400) انجام خواهد شد و در هفته 2 پرواز صورت می گیرد.

 

طاهر عبدالله مدیر فرودگاه سلیمانیه در این باره به رسانه های اقلیم کردستان گفته است که هیچ اطلاعی درباره از سرگیری پرواز میان تهران و سلیمانیه نداشته و به همین اندازه می داند که یک شرکت ایرانی در جدول پروازهای خود سفر میان تهران و سلیمانیه را گنجانده است.


این مقام مسئول تصریح کرد که شرکت مورد نظر باید با بغداد به توافق برسد و مجوز پرواز را دریافت کند سپس فرودگاه سلیمانیه را از این موضوع مطلع سازند اما تا کنون تصمیم قطعی در این باره اتخاذ نشده و به آنها نیز اطلاع داده داده نشده است.

 

عبدالله گفت: به لحاظ قانونی این شرکت می تواند از بغداد مجوز دریافت کند و پروازهای خود را از سر گیرد./اتاق بازرگانی سلیمانیه

کانال تلگرام تجارت بان

اینستاگرام تجارت بان

 

 

مهاجرت
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.