تسهیل بازاریابی کالاهای اقلیم کردستان در سایر استان های عراق

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ 0
تسهیل بازاریابی کالاهای اقلیم کردستان در سایر استان های عراق وزیر بارزگانی عراق بر حل مشکلات بازریابی کالاهای تولیدی در اقلیم کردستان در سایر استان های عراق، تاکید کرد.


به گزارش تجارت بان به نقل از شفق نیوز، الجبوری در یک کنفرانس خبری مشترک با کمال مسلم وزیر بازرگانی و صنایع اقلیم کردستان گفت: ما امروز به همراه یک هیأت عالی رتبه در استان اربیل حضور داریم.

 

الجبوری افزود: ما مسائل مشترک فراوانی داریم که وزارت بازرگانی دولت مرکزی مسئول پرونده های مهمی در اقلیم کردستان است و وزارت بازرگانی دولت مرکزی و دولت اقلیم کردستان، در این زمینه هماهنگ خواهند بود.

 

الجبوری متعهد شد مشکل بازاریابی کالاهای محلی تولید شده در اقلیم کردستان در سایر استان های عراق را حل و مطالبات مالی کشاوزران در زمینه محصولات خریداری شده از سوی وزارت بازرگانی دولت مرکزی را حل کند.

 

کمال مسلم وزیر بازرگانی و صنایع اقلیم کردستان در این باره گفت: در این نشست موضوع کارت کوپن، موضوع مواد غذایی، شرکت ها، سیلوها و همه مشکلات موجود بر سر راه فعالیت دو وزارتخانه را مورد بررسی قرار دادیم و در این زمینه برای کاهش حجم مشکلات در حد توان تلاش خواهیم کرد./کرد پرس 

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه