داشتن تست کرونا، شرط سفر شهروندان کردستان عراق به ایران

سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ 144 0
داشتن تست کرونا، شرط سفر شهروندان کردستان عراق به ایران گذرگاه حاج عمران اقلیم کردستان درباره الزام داشتن نتیجه آزمایش تست کرونا برای سفر به ایران، اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش تجارت بان، جامعه گذرگاه بین المللی حاج عمران در این اطلاعیه آورده است: افرادی که تصمیم دارند به مقصد ایران سفر کنند، باید برگه تست منفی کرونا را به همراه داشته باشند.


در این اطلاعیه آمده است: افرادی که می خواهند از گذرگاه حاج عمران به جمهوری اسلامی ایران سفر کنند از روز چهارشنبه 11/08/2021 (20 مرداد 1400) داشتن برگه نتیجه آزمایش (PCR) مبنی بر منفی بودن، از یکی از آزمایشگاه های معتمد وزارت بهداشت دولت اقلیم کردستان الزامی است.

 

همچنین در این اطلاعیه آمده است: در غیر این صورت و به همراه نداشتن برگه آزمایش کرونا، کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل برای او ویزا صادر نمی کند و ایران اجازه ورود را نخواهد داد.


در اطلاعیه گذرگاه حاج عمران، تاکید شده است برای آن که اشخاص دچار مشکلی نشوند از همه مسافران درخواست می شود بدون داشتن برگه تست کرونا به منطور سفر به ایران، به گذرگاه حاج عمران مراجعه نکنند چون به آنها اجازه داده نمی شود.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه