اعلام آمار نمایشگاه بین المللی سیلمانیه DBX

دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰ 209 0
اعلام آمار نمایشگاه بین المللی سیلمانیه DBX نمایشگاه سلیمانیه امروز دوشنبه (8 مرداد 1400) به کار خود پایان می دهد. رئیس اتاق بازرگانی سلیمانیه در یک نشست خبری میزان قراردادهای امضا شده و آمارهای دیگر این نمایشگاه را اعلام کرد.


به گزارش تجارت بان، «سیروان محمد»، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع سلیمانیه، نمایشگاه DBX، را یک رویداد موفق ذکر کرد که به گفته وی منجر به شکوفایی اقتصادی شهر سلیمانیه می شود.


محمد درباره شرکت کنندگان در این نمایشگاه توضیح داد: در این رویداد تعداد 160 شرکت از 13 کشور مختلف حضور داشتند که تنها در روز آخر آن 35 هزار نفر از غرفه‌های نمایشگاه بازدید کردند.


رئیس اتاق بازرگانی سلیمانیه درباره میزان قراردادهای منعقد شده در این نمایشگاه، گفت: در حال حاضر بیش از 10 میلیون دلار قرارداد میان شرکت های داخلی و خارجی در نمایشگاه  DBX به امضا رسیده است و البته در کنار آن شناخت های زیادی میان بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان به وجود آمده است، که نتایج آن در آینده مشخص می شود. 

 

سیروان محمد، درباره برنامه‌های آینده نمایشگاه هم گفت: در ماه‌های آینده چند نمایشگاه دیگر از جمله در حوزه های کشاوزی، بهداشت و کتاب برگزار می شود.

 

برای اطلاع از جزئیات بیشتر این نمایشگاه، فیلم پایین را مشاهده کنید.

 

 

همچنین گزارش تصویری نمایشگاه را می توانید، اینجا مشاهده کنید. 

 

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه