شهروندان کردستان عراق چگونه می توانند به ایران سفر کنند؟

شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ 0
شهروندان کردستان عراق چگونه می توانند به ایران سفر کنند؟ مدیریت گذرگاه باشماق توضیحاتی درباره شرایط سفر شهروندان اقلیم کردستان به ایران ارائه کرد.

به گزارش تجارت بان، کردپرس به نقل از پایگاه خبری اس. ان. ان، نوشت: مقامات اقلیم کردستان در گذرگاه مرزی باشماق، اعلام کردند که شهروندان اقلیم، با ارائه کارت واکسیناسیون کرونا می توانند بدون نیز به آزمایش ابتلا به کرونا به ایران سفر کنند.


مقامات اقلیم کردستان در گذرگاه مرزی باشماق، در اطلاعیه ای خطاب به شهروندان اقلیم اعلام کردند که در صورت دریافت دو دوز واکسن کرونا می توانند با ارائه کارت واکسیناسیون کرونا و بدون پرداخت هیچ هزینه ای به ایران سفر کنند و به اقلیم  بازگردند.

 

همچنین اشاره شده که افرادی که اداری کارت واکسیناسیون کرونا نیستند، پس از  آزمایش ابتلا به کرونا PCR مجوز سفر به ایران را دریافت می کنند و در هنگام بازگشت نیز باید این تست را دوباره تکرار کنند.

 

بر اساس این اطلاعیه،انجام دادن آزمایش ابتلا به کرونا در این گذرگاه مرزی برای دانشجویان اقلیم که در ایران مشغول به تحصیل هستند و شهروندانی برای درمان بیماری سرطان و یا مصدومیت شیمیایی به ایران سفر می کنند، هنگام سفر به ایران و باگزشت به اقلیم رایگان است.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه