طعمه مگس ۱۰۰ گرمی هلاک

چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ 0
طعمه مگس ۱۰۰ گرمی هلاک با طعمه مگس ۱۰۰ گرمی هلاک بیشتر آشنا شوید.

در اماکن پر تجمع مگس خصوصا مناطق شهری و روستایی وجود مگس باعث اذیت و آزار و یا موجب به خطر انداختن بهداشت انسان می شود. به همین منظور طعمه مگس هلاک جهت از بین بردن مگس ها در اماکنی مانند منازل، بیمارستان ها، سربازخانه ها، کارخانجات مواد غذایی، دامداری ها و مرغداری ها، کشتارگاه ها، ایستگاه های تصفیه آب و فاضلاب، محل های جمع آوری، بازیافت و تفکیک زباله در شهر ها و شهرک ها به کار می رود.

 

طریقه مصرف:


طعمه مگس کش هلاک را در مناطق باز و سرپوشیده و با توجه به شرایط و امکانات موجود می توان به پنج روش به صورت مجزا و یا تلفیقی استفاده نمود: 


روش سمپاشی به صورت لکه گیری(Spot-Spray): درون سطل (یا سمپاش تمیز شده) مقدار ۱ لیتر آب ولرم می ریزیم. سپس ۱۰۰ گرم از طعمه مگس کش را تدریجاً به آن اضافه و خوب به هم می زنیم تا محلول یکنواختی به دست آید. سپس آن را درون سمپاش ریخته و محل های مورد نظر را سمپاشی می نماییم. این محلول می تواند ۱۳-۱۱ مترمربع از سطح زمین و یا ۲۶-۲۳ مترمربع از دیوارها را پوشش دهد.


روش رنگ آمیزی به وسیله قلم مو (Paint-On): مقدار ۱۰۰ گرم از طعمه مگس کش را تدریجا درون ۳۰۰ میلی لیتر آب ولرم ریخته و آن را خوب به هم می زنیم تا محلول یکنواختی به دست آید. سپس آن را در سطوح پر تجمع مگس و یا مکان هایی که حشرات می نشینند و یا استراحت می کنند مانند لبه پنجره ها و شیشه ها و غیره با قلم مو می مالند. قبل از استفاده لازم است گرد و خاک زدوده شود. این مقدار طعمه جهت ۲۳-۲۰ متر مربع روی سطح زمین و ۴۰-۳۳ متر مربع روی سطح دیوار و یا سقف کفایت می کند.   

               
روش مرطوب نمودن محل مورد نظر و پخش طعمه مگس به میزان ۱۰۰ گرم جهت ۳۳ مترمربع.


روش ریختن طعمه مگس در ظروف مرطوب به میزان ۱۰۰ گرم جهت ۳۳ مترمربع.


روش استفاده از طعمه مگس کش هلاک به میزان ۱۰۰ گرم در سطح ۳۳ مترمربع بر روی سطوح خشک به صورتی که طعمه ها در معرض باد و باران نبوده و در صورت تمایل و پس از حصول نتیجه بتوان آنها را جمع آوری نمود.

 

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر
مشاهده صفحه شرکت صنایع شیمیایی سم سازان

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه