ثبت سفارش جدید آیفون از فردا !

دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ 435 1
ثبت سفارش جدید آیفون از فردا ! مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت می گوید که وزارت صمت هیچ گونه ابلاغیه ای مبتنی بر ممنوعیت سفارش واردات موبایل با برندی خاص را اعلام نکرده است.

به گزارش تجارت بان به نقل از ایستا، ا مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت اعلام کرده که ثبت سفارش آیفون به خاطر اختلال سیستمی با مشکل مواجه شد.

 

سعید عباسپور تاکید کرده وزارت صمت نیز هیچ گونه ابلاغیه ای مبتنی بر ممنوعیت سفارش واردات موبایل با برندی خاص را اعلام نکرده است.


او گفته که در دو ماه ابتدایی امسال ۶ میلیارد دلار ثبت سفارش گوشی انجام شده که بخش قابل توجهی از آن متعلق به آیفون بوده است.


در واقع آنطور که عباسپور گفته، اپل از نظر تعدادی تنها چهار درصد حجم گوشیهای وارداتی دو ماه اخیر را داشته ولی از نظر ارزش دلاری ۲۵ درصد سهم این مقدار واردات را به خود اختصاص داده است.


او تاکید کرده اولویت بندی گروه های کالایی همچنان برقرار است و رویه تخصیص و تامین ارز بر اساس اولویت بندی کالایی صورت خواهد

امتیاز مطلب: 100%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
ایران سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
کی بازی با قیمت دلار و بر هم زدن جو بازار و ملتهب کردن آن به خاطر سواستفاده و بهره برداری را ول می‌کنند خدا میداند!!!!!! ارسال پاسخ