آزادسازی صادرات دام زنده شایعه است

یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ 630 1
آزادسازی صادرات دام زنده شایعه است مدیرعامل اتحادیه دام سبک گفت: مباحث مطرح شده مبنی بر آزادسازی صادرات دام زنده شایعه است و شورای قیمت گذاری باید این مساله را تعیین تکلیف کند. صادرات دام زنده آزاد شد

به گزارش تجارت بان، افشین صدر دادرس درباره مباحث مطرح شده مبنی بر افزایش قیمت دام زنده به بیش از ۱۰۰ هزار تومان و همچنین آزادسازی صادرات دام اظهارداشت: شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست‌های حمایتی محصولات اساسی کشاورزی براساس قانون باید درباره صادرات و همچنین قیمت محصولات کشاورزی تصمیم گیری کند و تا زمانی که شورای مذکور مصوبه‌ای در این زمینه نداشته باشد، همه چیز در حد شایعه است.

 

آخرین خبر

بیشتر بخوانید: صادرات دام زنده آزاد شد

 

وی با بیان اینکه شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست‌های حمایتی محصولات اساسی کشاورزی باید تشکیل جلسه دهد و در این زمینه تصمیم گیری کند، افزود: تا امروز جلسه‌ای تشکیل نشده و فعلاً هم قرار نیست که تشکیل شود.

 

دادرس با اشاره به سخنان معاون اول رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی درباره تلاش برای حل مشکلات دامداران کشور، افزود: ما منتظر هستیم که مسئولان مربوطه به وعده‌های خود عمل و مشکلات صنعت دامداری کشور را حل کنند.

 

وی تصریح کرد: هر گونه تصمیم گیری و مصوبه‌ای که در این زمینه وجود داشته باشد، اطلاع رسانی خواهد شد و دامداران به شایعات توجه نکنند.
 

امتیاز مطلب: 50%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
محسن یکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱
دادرس‌به‌داد‌دامدار‌برس‌خدا‌خیرت‌بده ارسال پاسخ