عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
بخشنامه اقلیم کردستان درباره محدویت های جدید کرونایی + سند

بخشنامه اقلیم کردستان درباره محدویت های جدید کرونایی + سند

شب گذشته ( دوشنبه 13 مرداد) وزارت داخلی اقلیم کردستان با صدور بخشنامه ای جدید، از اعمال برخی محدودیت ها از جمله توقف تردد میان استان های عراق و اقلیم کردستان و همچنین بسته شدن گذرگاه ابراهیم خلیل بر روی مسافران خبر داد.

به گزارش گروه ترجمه تجارت بان، بخشی از بندهای مهم این بخشنامه به شرح زیر است:


بند دوم: تعطیلی همه مراکز درمانی شامل مطب، دندانپزشکی، کارمندان بهداشت و آزمایشگاه ها برای 14 روز.


بند پنجم: تداوم ممنوعیت تجمع های عزا و عروسی


بند هشتم: توقف تردد میان اقلیم کردستان و سایر استان های عراق به مدت یک هفته


بند چهاردم: اشخاصی که به اقلیم کردستان باز می گردند و فرم قرنطینه کردن خود را در منزل یا هتل تکمیل کرده اند، اگر به این تعهد پایبند نباشند یک میلیون دینار جریمه می شوند و اگر نتیجه تست کرونای آنها مثبت باشد و فرد دیگری را هم مبتلا کرده باشند همه هزینه های اشخاصی ررا که مبتلا کرده اند بر عهده آنها خواهد بود. علاوه بر این قوانین ماده (368-369) از قانون مجاززت عراق شماره 11 مصوب سال 1969 درباره آنها اجرا می شود.


بند یازدهم: گذرگاه ابراهیم خلیل به مدت یک هفته بر روی مسافران بسته خواهد شد و در موارد بسیار ضروری، سفر تنها با مجوز وزارت داخلی صورت خواهد گرفت. تبادلات تجاری بر اساس راهکارهایی که قبلا صادر شده است تداوم خواهد یافت.

  کانال تلگرام تجارت بان

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.