قیمت صعودی بیت کوین / نزدیک کانال ۶۶ هزار دلار

دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ 406 0
قیمت صعودی بیت کوین / نزدیک کانال ۶۶ هزار دلار قیمت انواع ارزهای دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش تجارت بان، اتر، دومین ارز دیجیتال پرارزش نیز طی ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد افزایش یافت. با این حال، کارمزد تراکنش در بلاک چین اتریوم در حال افزایش است. داده‌های BitInfoCharts نشان می‌دهد که میانگین کارمزد تراکنش در اتریوم در روز شنبه ۴۱.۵ دلار بوده است که تقریباً سه برابر از سه ماه قبل است. چند برنده قابل توجه خارج از بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته XRP (XRP)، کامپیوتر اینترنتی (ICP) و کیهان (ATOM) بودند. از جمله بزرگ‌ترین بازندگان سولانا (SOL) و شیبا اینو (SHIB) بودند. در زمان انتشار، قیمت ۱۵ مورد از ۲۰ ارز دیجیتال برتر فهرست شده توسط CoinDesk افزایش یافته بود.

 

روایت اصلی بازار به آلت کوین‌ها (ارزهای رمزنگاری جایگزین) تغییر کرده است، زیرا تسلط بیت کوین بر بازار همچنان در حال کاهش است. با ورود به هفته، توکن‌های مرتبط با بلاک چین‌های لایه ۱، از جمله بهمن (AVAX) و سولانا، همچنان توجه بازار را با افزایش کارمزد تراکنش‌های اتر به خود جلب می‌کنند.

 

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۲۴۵ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۶۲.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۹۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰۷.۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

قیمت ارزهای دیجیتالی
قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۷ آبان ۱۴۰۰ 

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه