تاکید بر تسریع در راه اندازی مرکز تجاری ایران در سلیمانیه

پنجشنبه ۲ دى ۱۴۰۰ 279 0
تاکید بر تسریع در راه اندازی مرکز تجاری ایران در سلیمانیه سرکنسول جمهوری اسلامی ایران و‌ مدیرکل دفتر عربی و آفریقای سازمان توسعه تجارت ایران از مرکز تجاری و نمایشگاه دائمی بازرگانی ایران در سلیمانیه بازدید کردند.

به گزارش تجارت بان، مهدی شوشتری سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه و فرزاد پیلتن مدیر کل دفتر عربی و آفریقای سازمان توسعه تجارت ایران،   روز چهارشنبه اول دیماه،  از مرکز  تجاری و نمایشگاه دائمی بازرگانی ایران در سلیمانیه که در آستانه راه اندازی است، بازدید و در نشست با مدیران این مرکز، آخرین وضعیت پیشرفت کار را بررسی کردند.


در این بازدید و نشست، پیلتن ضمن اعلام حمایت سازمان توسعه تجارت ایران از ایجاد و  راه اندازی مراکز تجاری ایران در کشورهای هدف، بر ضرورت آماده سازی و شروع بکار هر چه سریع‌تر مرکز تجاری ایران در سلیمانیه تاکید و آمادگی سازمان توسعه تجارت برای هر گونه کمک و مساعدت در این خصوص را اعلام کرد.  


مرکز تجاری و نمایشگاه دائمی بازرگانی ایران در ساختمانی ۴ طبقه با وسعت بیش از ۵ هزار متر مربع و قابلیت نمایش نمونه کالاها و محصولات تولیدی ۱۰۰ شرکت و برند ایرانی در زمینه های مختلف از جمله محصولات۳۰ شرکت دانش بنیان، در یکی از بهترین مناطق سلیمانیه در مراحل نهایی آماده سازی و بهره برداری قرار دارد.

 

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه