صادرات لبنیات به کردستان عراق

اقلیم کردستان عراق خریدار محصولات لبنی فارس

شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
اقلیم کردستان عراق خریدار محصولات لبنی فارس  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از علاقه مندی هیات های تجاری اقلیم کردستان عراق به خرید محصولات لبنی تولیدی این استان خبر داد.

 

به گزارش تجارت بان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، مجتبی دهقان پور در حاشیه نشست مشترک با هیات تجاری اقلیم کردستان عراق گفت: با توجه به مزیت های استان فارس در تولید شیر و محصولات لبنی، هیات کردستانی تمایل دارند این محصولات را از ایران خریداری کنند.
 

وی با تاکید بر اینکه اطمینان خاطر را می دهیم که محصولات ایرانی بالاترین کیفیت را داراست و  پایین ترین بار میکروبی شیر خام را دارد، افزود: استانداردهای محصولات ما فراتر از آن استانداردهایی است که مورد نظر اقلیم کردستان است؛ آمادگی داریم که در قالب این دیدار یک تفاهم نامه ای را با طرف مقابل امضا کنیم و از ظرفیت بخش خصوصی برای بازاریابی و صادرات محصولات شیر و لبنی استفاده کنیم.
 

دهقان پور با اشاره به اینکه استان فارس در تولید شیر رتبه چهارم کشور را داراست، تصریح کرد: علاوه بر تامین احتیاجات داخل کشور امکان صادرات شیر را هم داریم. 
 

وی با با بیان اینکه آماده استفاده از تمام ظرفیت های تولیدی برای ایجاد ارتباط متقابل هستیم، اظهار کرد: ما منتظر اعلام نیازهای گروه های تجاری هستیم تا این سفر منتج به یک ارتباط سودمند و تبادل اقتصادی دو جانبه شود.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه