آغاز دور جدید ثبت‌نام خودرو + شرایط فروش

چهارشنبه ۱۵ تير ۱۴۰۱ 475 0
آغاز دور جدید ثبت‌نام خودرو + شرایط فروش از مزایای طرح جایگزینی برای مالکان کلیه خودروها می‌توان به شرایط نقد و اقساط با بهره‌مندی از تسهیلات تا سقف ۷۰ درصد و باز پرداخت حداکثر ۵ ساله آن اشاره کرد.

تجارت بان، با توجه به استقبال بی‌سابقه از طرح جایگزینی، از سوی مشتریان محصولات شرکت مدیران خودرو و بازخورد مثبت این طرح در طی سال گذشته و به منظور افزایش سهم بازار و پاسخ به نیاز آحاد مشتریان، اقدامات اساسی به منظور توسعه زیرساخت‌های لازم انجام شد و از این پس در تمام کشور همه مالکان خودروهای داخلی و وارداتی مشمول طرح جایگزینی خواهند شد. مالکان محصولات کلیه خودروهای تولید داخل و خودروهای وارداتی از تمامی برندها می‌توانند جهت جایگزینی خودروهای کارکرده خود با قیمت‌های نو، از این طرح استفاده نمایند.

 

از مزایای طرح جایگزینی برای مالکان کلیه خودروها می‌توان به شرایط نقد و اقساط با بهره‌مندی از تسهیلات تا سقف ۷۰ درصد و باز پرداخت حداکثر ۵ ساله آن عنوان نمود. همچنان که شرکت ایرانیان خودرو به عنوان مجری این طرح با همکاری شرکت مدیران خودرو فرآیند امن و راحتی را در طرح جایگزینی برای مشتریان فراهم نموده است. تمامی خودروهای داخلی و وارداتی زیر ۱۰ سال می‌توانند در این طرح ثبت نام نمایند.

 

در طرح جایگزینی قیمت گذاری خودروهای کارکرده با حضور کارشناس رسمی دادگستری به صورت کاملا رایگان انجام می‌گیرد تا قیمت منصفانه‌ای وضع گردد. افرادی که داوطلب طرح جایگزینی باشند می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های شرکت مدیران خودرو و فروش خودروی کارکرده خود به قیمت توافقی، مبلغ فوق را به عنوان پیش پرداخت یا بخشی از مبلغ ودیعه خرید خودروی صفر جایگزین در نظر بگیرند.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه