جهش عجیب قیمت خودرو در بازار بدون مشتری / رشد 30 میلیون تومانی یک خودرو

سه شنبه ۶ دى ۱۴۰۱ 358 0
جهش عجیب قیمت خودرو در بازار بدون مشتری / رشد 30 میلیون تومانی یک خودرو رشد شتابان قیمت‌ها در بازار خودرو همچنان ادامه دارد، تا جایی که شاهد ۵ تا ۳۰ میلیون تومانی قیمت‌ها تنها در یک روز در بازار بودیم.


 جهش عجیب قیمت‌ها در بازار خودرو در حالی حاکم است که فعالان بازار و نمایشگاه‌داران از نبود خریدار صحبت می‌کنند؛ این‌که دیگر با قیمت‌های ندید، کمتر خریداری توان تغییر خودروی خود یا خرید خودروی جدید دارد.

گزارش میدانی حاکی از آن است که قیمت پژوپارس اتوماتیک مدل ۱۳۹۹ از مرز ۶۰۰ میلیون تومان رد شد. در حال حاضر این خودرو در بازار به قیمت ۶۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رود که طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ میلیون تومان گران شده است. پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ میلیون تومان گران شده و به ۴۴۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

در این میان، پژو ۲۰۷ دنده‌ای پاناروما مدل ۱۴۰۱ در بازار ۲۰ میلیون تومان گران شده و ۵۹۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. پژو۲۰۷ اتوماتیک پاناروما مدل ۱۴۰۰ اما با افزایش حدود ۵ میلیون تومانی قیمت، در بازار به قیمت ۷۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رود.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز با افزایش ۳۰ میلیون تومانی به ۴۶۰ میلیون تومان رسید و قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ با افزایش ۲۰ میلیون تومانی، به ۴۹۰ میلیون رسید.

بنا به این گزارش، قیمت سمند EF۷ با افزایش ۵ میلیدن تومانی نسبت به دیروز ۴۶۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد و تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ هم به ۶۰۰ میلیون تومان رسید.

قیمت دناپلاس اتوماتیک توربوپلاس مدل ۱۴۰۱ در بازار ۷۲۰میلیون شد و رانا پانوراماپلاس نیز با افزایش ۲۰ میلیونی به ۵۱۰ میلیون تومان رسید.

در این میان، قیمت پراید ۱۱۱ نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون تومان گران شو و در بازار ۲۵۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرد. پراید ۱۳۱ هم با افزایش ۱۰ میلیون تومانی، به ۲۴۵ میلیون رسید.

همچنین تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ با افزایش ۲۰ میلیون تومانی با قیمت ۲۹۵ میلیون تومان، ساینا Ex دنده‌ای‌ مدل ۱۴۰۱ با قیمت ۲۶۵ میلیون تومان و کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ با قیمت ۲۹۵ میلیون به فروش رفت./خبرآنلاین

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه