زمان فروش خودرو‌های وارداتی اعلام شد؟

سه شنبه ۶ دى ۱۴۰۱ 148 0
زمان فروش خودرو‌های وارداتی اعلام شد؟ سخنگوی وزارت صنعت معدن و تجارت درمورد خودرو‌های وارداتی صحبت کرده و زمان آغاز فروش خودروهای وارداتی در بورس را اعلام کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر اعلام زمان فروش خودرو‌های وارداتی باما همراه باشید.

به گزارش تجارت بان، سخنگوی وزارت صنعت معدن و تجارت درمورد خودرو‌های وارداتی صحبت کرده و زمان آغاز فروش خودروهای وارداتی در بورس را اعلام کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر اعلام زمان فروش خودرو‌های وارداتی باما همراه باشید.
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر فروش سریع خودروهای وارداتی در روزهای آینده، از ثبت سفارش واردات ۲۷ هزار دستگاه خودرو خبر داد.

امید قالیباف افزود: ثبت سفارش خودرو تا آخر هفته آینده به ۴۰ هزار دستگاه می رسد و همزمان عرضه و فروش خودروها به صورت تحویل فوری و سه ماهه از هفته سوم دی‌ماه در بورس کالا برنامه ریزی شده است.

وی تاکید کرد: روند ورود خودرو نیز سرعت بیشتری خواهد گرفت و هدف گذاری واردات ۱۰۰ هزار دستگاه تا آخر سال محقق خواهد شد.

بر اساس این گزارش شنبه چهارم دی‌ماه قفل واردات خودرو بعد از ۴ سال شکسته شد و نخستین محموله خودروهای وارداتی وارد بندر لنگه و تخلیه شد.  به گفته مسوولان، خودروهای دیگری از مبدا کره جنوبی، ژاپن و چین به مقصد ایران بارگیری شده‌اند.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه