عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
ورود رانندگان ایرانی از مرز باشماق به اقلیم کردستان

ورود رانندگان ایرانی از مرز باشماق به اقلیم کردستان

پس از چند روز وقفه، رانندگان کامیون حامل بار از امروز (شنبه 22 شهریور 1399) می توانند از مرز باشماق وارد اقلیم کردستان شوند.

به گزارش گروه ترجمه تجارت بان، مریوان عمر مدیر گذرگاه باشماق در این باره توضیح داد: دلیل توقف ورود رانندگان کامیون حامل بار ایرانی از این گذرگاه به یک مشکل فنی بوده و هیچ ارتباطی با بازدید نخست وزیر عراق از این مرز ندارد.


وی در همین ارتباط گفت: برای رفع مشکل با مسئولان ایرانی رایزنی صورت گرفته و اکنون مسئله حل شده است؛ بنابراین از امروز (شنبه 22 شهریور)، ورود رانندگان کامیون از ایران به اقلیم کردستان دوباره از سر گرفته می شود.


بر اساس این گزارش در روزهای گذشته رانندگان کامیون اهل اقلیم کردستان نسبت به ورود رانندگان ایرانی اعتراض کردند. آنها دلیل این اعتراض را ضرر به امرار معاش خود اعلام کردند.


این رانندگان درخواست کردند تا با اجرای همان مقررات قرنطینه پیشین، رانندگان ایرانی بارهای خود را در مرز باشماق به رانندگان اقلیم کرستان تحویل دهند./ اتاق بازرگانی سلیمانیه 
پایان خبر

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.