عضویت در تجارت بان
عضویت در تجارت بان لطفا شکیبا باشید ...
ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری لطفا شکیبا باشید ...
کلمه عبور را فراموش کرده‌اید؟
لوگو تجارت بان بازار کردستان عراق
بازاریابی در کردستان عراق
کارخانه قند
انعکاس گسترده خبر درگذشت استاد شجریان در رسانه های اقلیم کردستان

انعکاس گسترده خبر درگذشت استاد شجریان در رسانه های اقلیم کردستان

پس از انتشار خبر درگذشت استاد آواز ایران، رسانه های اقلیم کردستان به صورت گسترده ای این خبر را پوشش دادند. محمدرضا شجریان از محبوبیت ویژه ای در کردستان عراق برخوردار است.

به گزارش گروه ترجمه تجارت بان، چکیده ای از گزارش های منتشر شده در رسانه های اقلیم کردستان در خصوص درگذشت استاد آواز ایران را مشاهده می کنید.

 

شەجەریان، پادشای ئاوازی ئێرانی کۆچی دوایی کرد

شجریان، سلطان آواز ایران درگذشت

 

 

خبرگزاری روداو در گزارش خود به آخرین پست های اینستاگرام همایون شجریان اشاره کرده و در ادامه زندگینامه محمدرضاشجریان را منتشر کرده است.

 

شه‌جه‌ریان كۆچی دواییكرد

شجریان درگذشت

 


سایت شبکه کردستان 24 نیز درباره درگذشت استاد آواز ایران نوشت: ستاره آواز فارسی، محمدرضا شجریان، امروز در سن 80 سالگی به دلیل بیماری سرطان درگذشت.


در این گزارش به افتخارات شجریان از جمله دریافت جایزه پیکاسو، مدال افتخار یونسکو در پاریس جازیزه موتسارت یونسکو اشاره شده است.

 

شەجەریان؛ هونەرمەندی دیاری ئێران کۆچی دوایی کرد


شجریان؛ هنرمند شاخص ایرانی درگذشت

 


پایگاه خبری ان آر تی وی نیز در این باره ضم نبیان زندگینامه استاد شجریان، نوشت: علاوه بر مشهور بودن شجریان در ایران، این استاد در میان ساز ملت های همسایه مانند، کردها، عرب ها، ترک ها و سایر ملل دنیا شناخته شده است.

 

همچنین سایر رسانه ها و پایگاه خبری اقلیم کردستان، گزارش های مفصلی در این باره منتشر کردند.

 

 

 

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.