آخرین مهلت ثبت‌نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ۱۴۰۰؛ فقط تا فردا

جمعه ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ 0
آخرین مهلت ثبت‌نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ۱۴۰۰؛ فقط تا فردا بنا به اعلام سازمان توسعه تجارت ایران، افرادی که تا کنون موفق به ثبت نام به عنوان صادرکننده نمونه سال 1400، نشده اند تا ساعت 14 فردا 30 مرداد 1400 فرصت دارند.

به گزارش تجارت بان به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع صادرکنندگان متقاضی شرکت در رویداد انتخاب صادرکننده نمونه ملی سال ۱۴۰۰ می‌رساند، با توجه به تصمیمات جلسه مورخ ۱۴۰۰.۰۵.۱۸ کارگروه انتخاب صادرکنندگان نمونه، مهلت ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات ثبت‌نام شدگان از تاریخ ۱۴۰۰.۰۵.۱۹ تا تاریخ ۱۴۰۰.۰۵.۳۰ برای آخرین نوبت تمدید شد.

 

از علاقمندان درخواست می‌شود ضمن ثبت نام در سامانه نسبت به تهیه اسناد و مدارک مرتبط اقدام کنند.

 

برای ورود به سامانه ثبت نام صادرکنندگان نمونه، اینجا را کلیک کنید.

 

با توجه به اینکه پس از پایان مهلت اعلامی، امکان ویرایش اطلاعات شرکت‌ها و تغییر و جابجایی در گروه‌های کالایی ثبت‌نام شده امکان‌پذیر نبوده و شرکت‌هایی که در غیر از گروه کالایی صحیح (مصوب و اعلامی کار گروه) ثبت‌نام کرده باشند، از فرآیند بررسی حذف خواهند شد، لذا ضروری است کلیه متقاضیان نسبت به بازنگری و اعمال اصلاحات احتمالی در فرم‌های ثبت‌نام و گروه‌های کالایی مرتبط خود اقدام کرده و از صحت اطلاعات اظهار شده خود اطمینان حاصل کنند.

 

ضمناً مرحله تحویل اسناد و مدارک به دبیرخانه صادرکنندگان نمونه ملی، بلافاصله پس از پایان مهلت، بر اساس زمان‌بندی تنظیمی دبیرخانه که به متقاضیان اطلاع‌رسانی می‌شود، آغاز خواهد شد.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه