زمینه حضور گردشگران عراقی در ایلام فراهم است

شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰ 0
زمینه حضور گردشگران عراقی در ایلام فراهم است رئیس انجمن گردشگری عراق گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل های موجود در استان ایلام زمینه حضور گردشگران عراقی در این استان فراهم است.

به گزارش تجارت بان،فراس دلیمی که برای شرکت در فم تور گردشگری سه روزه به استان ایلام سفر کرده است، اظهار کرد: برای دیدن از مکان های درمانی و گردشگری به استان ایلام در قالب فم تور سفر کرده ایم و در این مدت از بازار، بیمارستان و شهر سرابله بازدید داشته ایم.

 

فراس دلیمی افزود: همچنین با حضور در بیمارستان ایلام از میزان هزینه جراحی اطلاع و از تجهیزات، اتاق بستری و غیره دیدن شد. در ادامه از مکان های گردشگری شهر سرابله بازدید و از نزدیک با مناطق توریستی آشنا شدیم.

 

وی یادآور شد: در این سفر شرکت های عراقی و استان ایلام در زمینه جذب گردشگر با هم به تبادل نظر پرداخته و به خوبی مناطق دیدنی و توریستی دو کشور معرفی شد.

 

رئیس انجمن گردشگری کشور عراق اظهار داشت: با توجه به ورود مسافران عراقی از مرز مهران به ایران و تردد از شهر ایلام، مقرر گردیده این افراد چند روزی در استان مستقر و از مکان های دیدنی این استان بازدید کنند.

 

وی اضافه کرد: همچنین در این سفر توافق های خوبی بین شرکت های ایلام و عراق در زمینه جذب گردشگران صورت گرفت.

 

دلیمی خاطر نشان کرد: با توجه به نزدیک بودن مکان های درمانی استان ایلام، برنامه ریزی های لازم برای اعزام بیماران کشور عراق به این استان مرزی انجام می شود.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه