گشایش نمایشگاه دام و طیور شیراز با حضور هیئتی از اقلیم کردستان

پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
گشایش  نمایشگاه دام و طیور شیراز با حضور هیئتی از اقلیم کردستان مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از حضور هیات‌های تجاری و مقامات اقتصادی چهار کشور و نیز بیش از ۱۲۰ شرکت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته خبر داد.

به گزارش تجارت بان، علی فرهادی در آیین گشایش شانزدهمین نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه شیلات و آبزیان در شیراز که با حضور جمعی از مسولان استانی و کشوری و هیات های تجاری و مقامات اقتصادی از قطر، عمان، عراق و اقلیم کردستان برگزار شد، گفت: نمایشگاه های بین المللی فارس این بار میزبان فعالان و متخصصانی در حوزه دام، طیور و شیلات و آبزیان است. 

 

وی افزود: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه شیلات و آبزیان با حضور بیش از ۱۲۰ شرکت فعال و موفق در حوزه های مرتبط، در محل دائمی نمایشگاه های فارس برپا شده است. شرکت های حاضر در این نمایشگاه در حوزه های خوراک دام و طیور، ریز مغذی ها، ماشین آلات و تجهیزات صنایع دام و  طیور فعالیت دارند.

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ادامه داد: این نمایشگاه از 28 اردیبهشت در مساحتی به متراژ هفت هزار متر مربع و در سالن های حافظ، سرو، نرگس، بهار و بخشی از فضای باز نمایشگاه ها برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه از استان های تهران، خراسان رضوی، فارس، اصفهان، مازندران، البرز، قزوین، یزد، قم، گلستان، لرستان، شهرکرد، مرکزی، آذربایجان شرقی و غربی هستند..

 

 علاقه مندان به رویدادهای مهم اقتصادی می توانند تا روز شنبه سی و یکم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس، از این رویداد بازید کنند./ایرنا

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه