بخشودگی‌های صادراتی برای تسهیل صادرات قطعات

یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ 112 0
بخشودگی‌های صادراتی برای تسهیل صادرات قطعات مجلس در بودجه امسال به منظور ایجاد تسهیلات برای صادرکنندگان، بخشودگی‌های صادراتی را تصویب کرده و تسهیلاتی برای آن‌ قرار داده است.


به گزارش تجارت بان، عباس مقتدایی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  در هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان گفت: با توجه به اینکه وزیر امور خارجه در برنامه‌های خود بحث دیپلماسی اقتصادی را دنبال می‌کند، مجلس وکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی نیز جلساتی را با وزیر امور خارجه و معاونین ایشان برگزار کرده و در این خصوص برنامه‌هایی مطرح شده که حتما نتایج آن به نفع صنعت خودرو خواهد بود.


 
رئیس کمیته دیپلماسی اقتصادی مجلس با اشاره به تصویب قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان گفت: مجلس همواره حامی صنعت خودرو بوده و در فصل‌های بودجه یا تصویب قوانین حمایتی این موضوع را دنبال می‌کند و در قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، قطعا صنایع هم منتفع خواهند شد.
 
 
وی گفت: مجلس در بودجه امسال به منظور ایجاد تسهیلات برای صادرکنندگان، بخشودگی‌های صادراتی را تصویب کرده و تسهیلاتی برای آن‌ها قرار داده است که صادرکنندگان و واردکنندگان می‌توانند از این موارد استفاده کنند.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه