نشست فعالان اقتصادی عراقی و ایرانی برگزار شد

دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ 304 0
نشست فعالان اقتصادی عراقی و ایرانی برگزار شد نشست اعضای هیات تجاری از اقلیم کردستان و نجف با فعالان اقتصادی ایرانی توسط اتاق مشترک ایران و عراق برگزار شد.

به گزارش تجارت بان به نقل از اتاق ایران، نایب‌رئیس اتاق بازرگانی اربیل و نجف به همراه رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان عراق در راس هیاتی از فعالان اقتصادی این کشور با حضور در اتاق ایران با جمعی از فعالان بخش خصوصی ایرانی دیدار کردند.

اعضای این هیات به میزبانی اتاق مشترک ایران و عراق به ایران سفر کرده و تقویت سطح روابط و ایجاد خطوط ارتباطی جدید درحوزه تجارت و سرمایه‌گذاری را دنبال می‌کنند.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده اعضای این هیات بعد از تهران، عازم خرم‌آباد خواهند شد تا با ظرفیت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری این استان نیز آشنا شوند.

تجارت عمومی، گردشگری و هتل‌داری، منسوجات، فولاد، مصنوعات فلزی، آرد و گندم، مواد غذایی مرغ‌داری، صنایع پلاستیکی و آب آشامیدنی زمینه‌های فعالیت اعضای این هیات تجاری از عراق بود.

در بخش پایانی این نشست، فرصتی فراهم شد تا فعالان اقتصادی عراقی با همتایان خود در ایران دیدار رودررو و تبادل اطلاعات داشته باشند.

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه