برگزاری کارگاه آشنایی با بازار عراق

چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ 0
برگزاری کارگاه  آشنایی با بازار عراق کارگاه آموزشی آشنایی با بازارهای کشور عراق به طور حضوری در نمایشگاه معرفی توانمندی های صنایع استان برگزار می شود.

به گزارش تجارت بان، مسوول آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج گفت: برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با بازارهای کشور عراق از جمله برنامه های جنبی دومین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک کردستان است.  

 

مهناز بهزادپور با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج و با همکاری معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار می شود اظهار داشت: کارگاه آموزشی آشنایی با بازارهای کشور عراق به طور حضوری در نمایشگاه معرفی توانمندی های صنایع استان برگزار می شود.

 

وی زمان برگزاری این کارگاه آموزشی را روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۶ اعلام کرد و افزود: مدرس این کارگاه آموزشی "مهدی نجات نیاز" مشاور بیش از ۹ هزار شرکت تولیدی بازرگانی برای صادرات به عراق و عضو مجمع متخصصین ایران و همچنین انجمن دوستی ایران و عراق است.  

 

مسوول آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج اضافه کرد: این کارگاه آموزشی در محل غرفه اتاق بازرگانی در نمایشگاه معرفی توانمندی های صنایع کوچک استان برگزار می شود و علاقه مندان می توانند در موعد مشخص شده در آن شرکت کنند.  

 

۱۲۰ غرفه در فضای ۲ هزار و ۴۰۰ مترمربعی نمایشگاه معرفی توانمندی های صنایع استان ایجاد شده است که در این غرفه ها ۷۸ واحد تولیدی در بخش صنایع کوچک، دستاوردها و تولیدات خود را در معرض نمایش قرار دادند.

 

دومین نمایشگاه معرفی توانمندی های صنایع کوچک کردستان از ۲۶ تا ۳۰ اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان در سنندج دایر است و علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت ۱۵ الی ۲۲ از آن دیدن کنند./ایرنا

امتیاز مطلب: 0%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه