اعلام زمان دومین مرحله عرضه خودرو در سامانه یکپارچه /طرح‌های فروش خارج از روند قرعه‌ کشی

شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ 1394 4
اعلام زمان دومین مرحله عرضه خودرو در سامانه یکپارچه /طرح‌های فروش خارج از روند قرعه‌ کشی معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صنعت، معدن و تجارت از اعلام طرح‌های فروش خودرو خارج از روند قرعه‌کشی به‌زودی خبر داد و گفت: به دستور وزیر صمت مقرر شد به همه منتخبان که نامشان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شده است (اعم از منتخبان اصلی ‌و ذخیره) خودرو تخصیص داده شود.

به گزارش تجارت بان، منوچهر منطقی افزود: در پی افزایش تولید خودروهای کامل در خودروسازان داخلی و افزایش عرضه خودرو در سال ۱۴۰۱ به میزان بیشتر از ۲۰۰ درصد سال گذشته  و در پی مباحث مرتبط با اعلام اسامی برندگان نخستین مرحله تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، به دستور وزیر صمت مقرر شد به همه منتخبین که نامشان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شده است (اعم از منتخبان اصلی ‌و ذخیره) خودرو تخصیص داده شود.

 

وی گفت: در خصوص واگذاری خودرو به منتخبین فهرست ذخیره (رزرو) پس از اتمام مهلت ثبت‌نام منتخبین اصلی در روز ۲۵ خرداد، اطلاع‌رسانی تکمیلی انجام خواهد شد.

 

اعلام طرح‌های فروش خارج از روند قرعه‌کشی به‌زودی

منطقی خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است که در پی استقبال هم میهمان عزیز از عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و رضایت بیش از ۹۰ درصدی مخاطبان از این شیوه واگذاری، روند واگذاری خودرو هم‌زمان با افزایش نرخ تولید خودروهای کامل تداوم خواهد یافت و دور بعدی تخصیص نیز در تیرماه انجام می‌شود.

وی بیان‌ داشت: در خصوص طرح‌های فروشی که در همین دوره از قرعه‌کشی خارج‌شده‌اند، به‌زودی اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد شد.

امتیاز مطلب: 33%
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
ناشناس چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
سلام طرح مادران ثبت نام کردم ولی بیرون نیومد۴ ارسال پاسخ
امیر چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
فقط ببینید چه بازاری درست کردید .حواله فروشی .هفتاد درصد پول ندارن ثبت نام میکنن نوش جانشان ولی قرعه کشی بردارید درست میشه همیشه خود دولت باعث این خرابیه همین بوده وهست یکم به فکر مردم باشید اگه اسم ما ملت دیوانه روانی بشه گفت مردم ارسال پاسخ
محمد چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
واقعا یک صنعت پیشران رو اینجوری زدن زمین ایول داره ارسال پاسخ
روژان پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱
سلام در طرح مادران ثبت نام کردم چند محله اما هیچ نتیجه ای نگرفتم ارسال پاسخ